Психолог онлайн Україна

Доброго дня!

Пропоную вам якісну психологічну допомогу онлайн,

а також курси психології онлайн.

  1. Консультація психолога онлайн українською та російською мовами.
  2. Психологічна консультація онлайн для українців, які за нинішніх воєнних умов не мають змоги відвідувати психолога очно.
  3. Психологічна підтримка біженців України.
  4. Допомога колегам психологам за умови вигорання.
  5. Курси психології онлайн.

Консультація психолога онлайн українською та російською мовами.

Коли саме потрібна психологічна консультація?

Якщо ви розумієте, що є питання, з якими справитися самотужки доволі важко.

Якщо здається, що ходите по замкнутому колу. 

Якщо саме зараз ви перебуваєте у стані сильного горя або вважаєте, що у вас депресійний стан.

Якщо вам цікава своя власна особистість та важливі взаємини з оточуючими людьми…

І взагалі, якщо ви в пошук  Google почали вводити слова «допомога психолога онлайн»:)

Моє ім’я — Тетяна Герасименко. Я — практичний психолог, тренер, член європейської соціалізації гештальт-терапія та арт-терапевт.

В минулому власник терапевтичного центру в Україні. Але з березня 2022 року перебуваю зі своїми дітьми в Латвії, і саме звідси маю змогу надавати психологічну допомогу громадянам України в усьому світі. 

Психолог Тетяна Герасименко

Психологічна консультація онлайн для українців,

які за нинішніх воєнних умов не мають змоги відвідувати психолога очно.

Якщо вам потрібна кваліфікаційна допомога практикуючий психолога, сучасні технології надають можливість, не виходячи зі своєї квартири, вибрати спеціаліста, який підходить саме вам. 

Звичайно, психолога онлайн вибрати  доволі важко. По-перше, ми звикли орієнтуватися на відгуки, а в інтернеті їм важко довіряти, по-друге, ми дуже часто думаємо, що впораємося самі, до тих пір, поки не стає вкрай важко.

Пропоную вам не чекати до останнього. А, якщо є потреба психологічної підтримки, то саме зараз звертатися за нею.

Адже ж здоров’я — це найважливіша сфера життя!

Якщо у вас є якісь уточнюючі запитання, ви можете їх задати ще до початку консультації, написавши на один із зручних вам месенджерів. Перехід за посиланням контакти.

Психологічна підтримка біженців України.

Наразі я працюю очно з українцями в Ризі та надаю психологічну консультацію українцям, які були змушені переїхати до інших країн.

Консультую онлайн українською та російською мовами.

Допомагаю впоратися із тривогою, депресією.  Працюю із темами травми, втрати.  У процесі психологічної консультації стабілізується емоційний стан, знову з’являється зв’язок між минулим, сьогоденням та майбутнім, з’являються сили та опори.

Психологічна допомога переселенцям та біженцям

Допомога колегам психологам за умови вигорання.

Професія психолога — це одна з тих професій, в яких вигоряння трапляється найчастіше.  І не завжди є можливість відновити сили самостійно, знайти ресурси для цього.  Іноді здається, що легше все кинути та зайнятися чимось іншим.  

В останні роки я дуже багато приділила часу тому, щоб допомагати початківцям, навчати основ практичної психології, основ консультування.  

Проводила курси з арт-терапії для психологів та педагогів Дніпра.  І зараз мені дуже важливо продовжити підтримувати своїх колег.  І сьогодні я можу робити це у форматі онлайн-консультації.  

Тому, якщо ви відчуваєте, що ви маєте потребу в такій підтримці, напишіть мені в один із месенджерів на тел.  +380953506333, і ми домовимося з вами про зручний формат роботи.

Курси психології онлайн

Як я вже зазначила вище, в останні роки я дуже багато приділила часу тому, щоб навчати основам практичної психології, основам консультування та арт-терапії психологів-початківців, або просто людей, без психологічної освіти, але які цікавляться психологією для себе, для життя, для кар’єри…

Сьогодні психологічна грамотність ще важливіша, ніж раніше.  Тому я продовжую проводити курси психології онлайн для всіх бажаючих освоїти основи практичної психології.  

Курси психології онлайн будуть корисні вам, 

якщо у вас вже є психологічна освіта, але ви ніколи не практикували або практикували давно, і хочете повернутися в професію;

якщо ви замислюєтесь про те, щоб піти вчитися на психолога, і вам хочеться прийняти це рішення і зрозуміти, що ця професія вам підходить;

якщо ви цікавитеся психологією та темами особистісного розвитку для застосування в повсякденному житті;

якщо ви просто хочете якихось позитивних змін у своєму житті, зрозуміти як працюють психічні процеси, що таке емоційний інтелект, навчитися ставити цілі…

Курси практичної психології онлайн — це індивідуальні уроки психології, які ми проводимо по відеозв’язку.

Теми курсу є на сайті, і програма досить гнучка, оскільки я є практикуючим психологом, і використовую індивідуальний підхід, приділяючи особливу увагу саме тим темам, які будуть більш для вас актуальними і корисними!

3 комментария

Комментарии закрыты.